III Niedziela Zwykła

24 stycznia 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod numerami domów: 9, 10, 11a, 12.

2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

4. 25 stycznia święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

5. 25 stycznia zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. 26 stycznia wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

7. 28 stycznia wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

8. Przypominam: W związku z pandemią, w tym roku nie ma tradycyjnej kolędy. Dlatego zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00. Jeśli ktoś ma życzenie złożyć ofiarę z racji kolędy prosimy o wrzucenie do skrzyneczki w podpisanej kopercie. Ofiary zebrane podczas kolędy zostaną przeznaczone na drugi witraż.
W tym tygodniu kolęda będzie przebiegała w następującym porządku:

- w poniedziałek  25.01 br. na godz. 18.00 zapraszam na mszę św. dziękczynno-błagalną z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców wsi Ogrodniki od nr domu 200 do nr domu 113a,

- we wtorek 26.01 br. na godz. 18.00 zapraszam na mszę św. dziękczynno-błagalną z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców wsi Ogrodniki od nr domu 111 do nr domu 51,

- w środę 27.01 br. na godz. 18.00 zapraszam na mszę św. dziękczynno-błagalną z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mieszkańców wsi Ogrodniki od nr domu 47a do nr domu 1a.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.