IV Niedziela Zwykła

31 stycznia 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod numerami domów: 13, 17, 18a i 19.

2. 2 lutego (wtorek) obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przynosimy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione podczas  Mszy Św. Taca zbierana w Święto Ofiarowania Pańskiego przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Msza św. tego dnia w naszej parafii o godz. 17.00.

3. 3 lutego wspomnienie Św. Błażeja – błogosławieństwo gardeł.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą Św.

5. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Za tydzień w niedzielę Radni zbiorą miesięczne składki na rzecz parafii przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

7. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.

8.  Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.