Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 65, 69, 69a, 70.
Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
Zapraszam wszystkich Parafian i Gości dziś na godz. 15.00 na Nabożeństwo podczas którego będziemy modlili się za wstawiennictwem bł. Stefana Wyszyńskiego w intencjach, prośbach, podziękowaniach, które zostaną złożone do skrzyneczki znajdującej się przed ołtarzem. Zachęcam również do zapalania świec wotywnych.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
W ubiegłą niedzielę na tacę na WSD w Drohiczynie zebraliśmy 2 052 zł. Dziękuję za złożone ofiary.
Jak już wspominałem w ubiegłą niedzielę Boże Ciało w tym roku przypada 4 czerwca br. Procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku szkoły:
1 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 40,
2 ołtarz ubierają Zagrodniki przy posesji nr 20,
3 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 15,
4 ołtarz ubierają rodzice dzieci pierwszokomunijnych przy posesji nr 29.
Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.
Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Daniel Kowalczyk kawaler zamieszkały Zalesie – parafia Sadowne i Paulina Sawicka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga,
Radosław Urbankowski kawaler zam. Ogrodniki – parafia tutejsza i Amelia Laszczka panna zam. Baczki – parafia Kamionna – zapowiedź druga.
9. Mamy już kosztorys inwestycji związanej z położeniem kostki przed kościołem. Koszt położenia kostki wynosi 60.000 zł. Zakupiliśmy już kostkę. Teraz zbieramy fundusze na pozostały materiał i robociznę. W związku z tym w miesiącu czerwcu i lipcu br. będziemy zbierać składki miesięczne po 50 zł zamiast 20 zł.