Wniebowstąpienie Pańskie

przez admin
  1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 65, 69, 69a, 70.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  3. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości dziś na godz. 15.00 na Nabożeństwo podczas  którego będziemy modlili się za wstawiennictwem bł. Stefana Wyszyńskiego w intencjach, prośbach, podziękowaniach, które zostaną złożone do skrzyneczki znajdującej się przed ołtarzem.  Zachęcam również do zapalania świec wotywnych.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  5. W ubiegłą niedzielę na tacę na WSD w Drohiczynie zebraliśmy 2 052 zł. Dziękuję za złożone ofiary.
  6. Jak już wspominałem w ubiegłą niedzielę Boże Ciało w tym roku przypada 4 czerwca br. Procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku szkoły:
  • 1 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 40,
  • 2 ołtarz ubierają Zagrodniki przy posesji nr 20,
  • 3 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 15,
  • 4 ołtarz ubierają rodzice dzieci pierwszokomunijnych przy posesji nr 29.
  1. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Daniel Kowalczyk kawaler zamieszkały Zalesie – parafia Sadowne i Paulina Sawicka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga,
  • Radosław Urbankowski kawaler zam. Ogrodniki – parafia tutejsza i Amelia Laszczka panna zam. Baczki – parafia Kamionna – zapowiedź druga.

9. Mamy już kosztorys inwestycji związanej z położeniem kostki przed kościołem.  Koszt położenia kostki wynosi 60.000 zł. Zakupiliśmy już kostkę. Teraz zbieramy fundusze na pozostały materiał i robociznę. W związku z tym w miesiącu czerwcu i lipcu br. będziemy zbierać składki miesięczne po 50 zł zamiast 20 zł.