Parafialne Kółko Wędkarskie

Wędkowanie jest jedną z najpopularniejszych form wypoczynku. Zanim jednak można było wędkować i wypoczywać w naszych ogrodach parafialnych  należało wybudować staw. Staw parafialny powstał dzięki naszemu ks. Proboszczowi i pracy ludzi dobrej woli. Była to ciężka i mozolna praca, ale dziś są jej efekty. Mamy ładny staw parafialny, a w nim mnóstwo dużych ryb.
Następnie zrodził się pomysł na utworzenie Parafialnego Koła Wędkarskiego „Fish-Karaś”,  które powstało również z inicjatywy naszego ks. Proboszcza Leszka Tymoszuka oraz Pana Artura Ramuda.  Parafialne Koło Wędkarskie skupia miłośników wędkowania. Obecnie  dużą popularnością cieszą się zawody wędkarskie o Puchar Proboszcza, którego fundatorem jest oczywiście nasz ks. Proboszcz.  Zawody są organizowane na stawie parafialnym dwa razy do roku. Biorą w nich udział zarówno dorośli jaki i dzieci. Emocje, które towarzyszą  zawodom są niesamowite. Naprawdę można złowić dużą… rybę.