Relacja z pielgrzymki do Lichenia

W sobotę 11 sierpnia 2018 r. grupa 49 pielgrzymów z naszej Parafii udała się na pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Jest to szczególne miejsce ze względu na objawienia Matki Bożej i cudowny obraz Matki Bożej Królowej Polski.
Nasze pielgrzymowanie rozpoczęło się wcześnie, bo już o godz. 5.00 rano. Punktualnie, tak jak było zaplanowane, wyruszyliśmy autokarem z przed kościoła.  Aby dobrze nam się jechało zaczęliśmy od wspolnej modlitwy.
Z tak świetną grupą pielgrzymkową podróż minęła bardzo szybko. W Sanktuarium Licheńskim o godz. 10.00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. Po Mszy Św., kto chciał, mógł wysłuchać koncertu organowego.
Po koncercie spotkaliśmy się z przewodnikiem, który zapoznał nas z historią tego miejsca. Zwiedziliśmy wszystkie szczególne zabytki Sanktuarium i jego okolice. Potem był czas wolny.
W drodze powrotnej zajechaliśmy do Lasu Grąblińskiego.
Pomimo zmęczenia widocznego na twarzach wszystkich pielgrzymowiczów czas w drodze powrotnej przeplatny był śpiewem i modlitwą. Wróciliśmy cali, zdrowi i zadowoleni.
Wszystkim polecamy odwiedzenie tego szczególnego miejsca jakim jest Sanktuarium w Licheniu.
Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii.