Relacja z wycieczki do Warszawy

Ach! Cóż to była za udana wycieczka  do WARSZAWY

Siódmego lutego br.  o godzinie 8.00 rano 40-osobowa grupa małych i dużych wycieczkowiczów z naszej parafii pod przewodnictwem ks. Proboszcza Leszka Tymoszuka udała się na tradycyjną wycieczkę autokarową do Warszawy.
W programie wycieczki wielką atrakcją było nasze ulubione lodowisko na Starym Mieście. W rytm muzyki wszyscy uczestnicy z entuzjazmem szusowali na łyżwach. Radości i zabaw nie było końca.
Następnie udaliśmy się na ulicę Świętokrzyską do Muzeum „CENTRUM PIENIĄDZA NBP im. Sławomira S. Skrzypka". Muzeum zwiedzaliśmy z animatorką, prowadzącą zajęcia pt.: „Od denara do złotego”. Pieniądz był centralnym punktem ekspozycji. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od narodzin pieniądza i prezentacji pierwszych form jakie przyjmował w starożytności. W dalszą podroż udaliśmy się z pieniądzem monetarnym, a finalnie z wirtualnym. Z wielką uwagą i zainteresowaniem podziwialiśmy wszystkie ekspozycje muzealne. Pani prowadząca zajęcia przekazała nam ciekawą wiedzę na temat powstawania naszego polskiego złotego.
Ostatnim punktem naszej wycieczki był atrakcyjny McDonald*s w Małopolu.

Polecamy obejrzenie galerii zdjęć, chociaż przez chwilę poczujecie towarzyszący nam klimat.