V Niedziela Zwykła

7 lutego 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod numerami domów: 20, 21, 22 i 23a.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja.

3. 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego.

4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni zbiorą miesięczne składki na rzecz parafii przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

6. W ubiegłym tygodniu w naszym kościele zostały wykonane prace związane z  uszczelnianiem okien.

7. Zakupiliśmy również ornat zielony, który kosztował 450 zł – może znajdzie się jakaś osoba, która chciałby zasponsorować ten ornat.

8. Zakończyliśmy również kolędę w naszej parafii, która w tym roku ze względu na istniejący stan pandemii miała inny charakter. Dziękuję wszystkim rodzinom za wspólną modlitwę na Mszy św. i złożone ofiary. Jak już wcześniej wspominałem wszystkie ofiary z kolędy zostaną przeznaczone na witraż. Został już zamówiony. Będzie on kosztował z wymianą kitu 15 500 zł. Pozostałe koszty witraża sfinansuje ks. Proboszcz.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.