VI Niedziela Zwykła

14 lutego 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni Panu organiście - sprzątał charytatywnie. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod numerami domów: 24, 26, 30, 31. Chciałem również przypomnieć zasady sprzątania w naszym kościele. Sprzątanie kościoła odbywa się co tydzień przez 4 kolejne rodziny. Co tydzień są podawane nr domów rodzin proszonych do sprzątania. Odpowiedzialność za tę posługę  można podjąć na różne sposoby. Jeśli ktoś w przypadającym terminie sprzątania nie może przyjść, to może znaleźć zastępcę za siebie. Gdy ten wariant nie będzie możliwy, to należy złożyć ofiarę w kwocie 20 zł. Wtedy do sprzątania zostanie wynajęta inna osoba spoza listy. Zgłaszamy to Radzie Parafialnej lub Księdzu Proboszczowi.

2. Dziękuję serdecznie za zasponsorowanie zielonego ornatu rodzinie Rowickich.

3. Tydzień Modlitwy o trzeźwość narodu będzie trwał od 14 do 20 lutego.

4. Początek Wielkiego Postu i nabożeństwo z posypaniem głów popiołem w Środę Popielcową (17 lutego) o godz. 10.00 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje post.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Gorzkie Żale zaś w niedzielę po sumie – zapraszamy.

6. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się przed Niedzielą Palmową.

7. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli  Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

8. Dziś Radni zbiorą miesięczne składki na rzecz parafii przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.

10.  Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.