Uroczystość Wniebowzięcia NMP

15 sierpnia br.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod  numerami domów: 72a, 74, 75, 76.

2. Bardzo dziękuję za wykoszenie trawy i zrobienie porządku na cmentarzu.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

4. Ks. Proboszcz i Rada Parafialna 18 września br. (sobota) organizuje Pielgrzymkę parafialną: Różanystok – Sokółka – Święta Woda - Zuzela.  W Różanymstoku  zwiedzimy Sanktuarium Maryjne. W Sokółce będziemy uczestniczyli we Mszy św., zwiedzimy Sanktuarium Najświętszego Sakramentu i obejrzymy film. Następnie pojedziemy do Świętej Wody i tam zwiedzimy Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej. Ostatnim etapem pielgrzymki jest Zuzela i tam zwiedzimy Muzeum Jana Pawła II i  Prymasa  Wyszyńskiego. Koszt Pielgrzymki 130 zł (wyżywienie we własnym zakresie). Zwiedzanie każdego punktu z przewodnikiem. Zapisy u radnych do 31 sierpnia br. Jeśli nie będzie chętnych co najmniej 40 osób Pielgrzymka się nie odbędzie, jak również w przypadku wprowadzenia obostrzeń i nakazów dot. pandemii. Przybliżony program pielgrzymki wywieszony zostanie w najbliższym czasie.

5. Zachęcam  do czytania i kupowania Tygodnika Niedziela.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.