XXI Niedziela Zwykła

22 sierpnia br.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod  numerami domów: 77, 78, 79, 80.

2. Za tydzień w niedzielę Odpust Parafialny (w naszej parafii Uroczystość NMP Częstochowskiej). Suma odpustowa o godz. 12.00. Sumę odpustową odprawi ks. kan. Józef Poskrobka – dziekan. Po sumie procesja. Zapraszam do licznego udziału.

3. Poświęcenie Krzyża w Zagrodnikach o godz. 15:00 (29 sierpnia br.).

4. Zapraszam wszystkich chętnych  parafian w czwartek 26 sierpnia po Mszy św. o godz. 17.00 (kobiety i mężczyzn) do zrobienia porządku na terenie kościoła, plebanii                            i organistówki (przed odpustem) – potrzebne będą grabie, łopaty, kosiarki, wykaszarki i ciągnik z kosiarką.

5. Ks. Proboszcz i Rada Parafialna 18 września br. (sobota) organizuje Pielgrzymkę Parafialną: Święta Woda – Sokółka – Różanystok - Zuzela.   Koszt Pielgrzymki 130 zł (wyżywienie we własnym zakresie). Zwiedzanie każdego punktu z przewodnikiem. Zapisy u radnych do 31 sierpnia br. Jeśli nie będzie chętnych co najmniej 40 osób Pielgrzymka się nie odbędzie, jak również w przypadku wprowadzenia obostrzeń i nakazów dot. pandemii. Przybliżony program pielgrzymki został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.

6. Zachęcam  do czytania i kupowania Tygodnika Niedziela.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.