XXIII Niedziela Zwykła

5 września 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni mieszkańcom wsi Ogrodniki. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod  numerami domów: 87, 88, 90, 91a.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni przy wyjściu z kościoła będą zbierać miesięczne składki na rzecz parafii. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.

4. 8 września przypada święto Narodzenia NMP.

5. Dożynki Diecezjalne w tym roku odbędą się w parafii Ciechanowiec 11 września br. jak już wspominałem w ubiegłą niedzielę w tym roku wieniec dożynkowy przygotowuje wieś  Ogrodniki. Delegacje z wieńcami, ziarnem siewnym i chlebami mogą przybywać do Ciechanowca już od godz. 9.45,  a o godz. 11.00 – uroczysta liturgia na placu celebry przed kościołem.

6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę proszone są o dokonanie wpłaty do dnia 8 września br.

7. Można zaopatrzyć się w książkę pt. Stoicie tu silni w wierze: Prymas Wyszyński w Drohiczynie (mamy 10 egzemplarzy). Cena jednego egzemplarza 35 zł. Książki znajdują się na stoliku za ławkami.

8. Zachęcam  do czytania i kupowania Tygodnika Niedziela.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.