XXIV Niedziela Zwykła

12 września 2021 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 94, 95, 97, 98.

2. Dożynki diecezjalne odbyły się wczoraj w Ciechanowcu.  W tym roku piękny wieniec przygotowała wieś Ogrodniki. Bardzo dziękuję delegacji i wszystkim zaangażowanym parafianom.

3. Dzisiaj rozpoczynają się  kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.

5. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14 września.

6. 18 września br. - święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i młodzieży.

7. Dziś Radni przy wyjściu z kościoła będą zbierać miesięczne składki na rzecz parafii. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za składane ofiary.

8. Za tydzień w niedzielę taca będzie przeznaczona na ubezpieczenie Parafii.

9. W najbliższą niedzielę (19.09) przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu, w naszej diecezji jest zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyński.

10. W sobotę (18.09) wyjeżdżamy na zaplanowaną pielgrzymkę . Zbiórka uczestników pielgrzymki przed Kościołem o godz. 5.20 . Wyjazd  o godz. 5.30. Przybliżony program pielgrzymki wywieszony jest w gablocie przy wyjściu z Kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej (przypominam, że wyżywienie jest we własnym zakresie).

11. Zachęcam  do czytania i kupowania Tygodnika Niedziela.

12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.