XXXII Niedziela Zwykła

10 listopada 2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni mieszkańcom wsi Grabowiec.
2. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się 22,23 i 24 listopada br. Szczegółowy plan rekolekcji zostanie podany za tydzień.
3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
4. Dziś radni zbierają miesięczne składki po 20 zł przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
5. Dzisiaj  zbiórka do puszek - Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radnych Parafialnych.
7. 11 listopada Święto Niepodległości Ojczyzny. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 11.00.
8. 16 listopada przypada Dzień Modlitw za zmarłych biskupów, rządców diecezji i kapłanów.
9. Nadleśnictwo  Łochów poinformowało Parafię o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych, który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2019 r. Przetarg obejmuje m. in. nieruchomość położoną w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza parafialnego Parafii Ogrodniki. Nieruchomość gruntowa o pow. 0,2434 ha, stanowiąca działkę nr 608. Cena wywoławcza wynosi 33 500,00 zł netto.
10. Zachęcam  do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień.