XXXIII Niedziela Zwykła

17 listopada 2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni mieszkańcom wsi Grabowiec.
2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – Święto w naszej parafii. Z tej racji odbędą się rekolekcje adwentowe. W piątek i sobotę Msze św. o godz. 10:00, 12:00 i 18:00. Dzieci zapraszam w sobotę na Mszę św. o godz. 12.00. Podczas każdej  Mszy św. będzie można skorzystać ze spowiedzi. W niedzielę zaś Msze św. o godz. 9:00 i suma odpustowa o godz. 12:00. Rekolekcje w tym roku poprowadzi  ks. Mariusz Laskowski.
3. Chorych będziemy odwiedzali w sobotę 23 listopada br. od godz. 14.00. Zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
4. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radnych Parafialnych.
5. Caritas naszej Diecezji po raz kolejny organizuje akcję Od serca.  W zakrystii można odebrać torby ekologiczne, które należy wypełnić artykułami spożywczymi bądź środkami czystości i przynieść do kościoła w niedzielę 1 grudnia br., aby z otrzymanych produktów przygotować paczki świąteczne dla ludzi chorych, biednych, szczególnie dzieci i rodzin dotkniętych ubóstwem. Proszę o przyłączenie się do tego dzieła.
6. 21 listopada wspomnienie ofiarowania NMP.
7. 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki chórów kościelnych.
8. Zachęcam  do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień.