1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 78, 79, 81, 84. Proszę o sprzątnięcie kościoła w czwartek.
  2. Dzięki wieloletnim  staraniom Pani Zuzanny Bańskiej – Sołtys Ogrodnik, a zarazem Radnej Gminy Łochów nasza Parafia otrzymała w darowiźnie od Gminy Łochów działkę, która mieści się obok cmentarza z przeznaczeniem na parking. Bardzo serdecznie dziękuję Pani sołtys za jej determinację i wytrwałość.
  3. Od soboty w naszej parafii trwa Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania ludzkiego za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki.
  4. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości dziś o godz. 15.00 na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” .
  5.  Rekolekcje w naszej parafii odbędą się 22, 23 i 24 marca br. W tym roku rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Lubowicki. Msze św. w piątek i sobotę będą odprawione o godz. 11:00 i 18:00. Podczas każdej Mszy św. będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. W piątek podczas Mszy św. o godz. 11:00 będzie sakrament namaszczenia chorych. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 (jeśli pogoda będzie sprzyjała, to będzie odprawiona na dworze – pójdziemy w stronę szkoły. Dzieci przynoszą na drogę Krzyżową – krzyże, które otrzymały podczas pierwszego piątku Wielkiego Postu. Dzieci zapraszam w sobotę na Mszę św. o godz. 11.00. Wizyta u chorych odbędzie się w sobotę od godz. 14.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii  i kancelarii parafialnej.
  6. W sobotę pół godz. przed Mszą św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Za tydzień niedziela palmowa – błogosławieństwo palm na każdej Mszy św.
  8. Do nabycia w naszej parafii baranki CARITAS w cenie 15 zł.
  9. Jest czas Wielkiego Postu i powoli przygotowujemy się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego zadbajmy również o porządek na cmentarzu. Posprzątajmy wokół grobów
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.