II Niedziela Wielkanocy , czyli Miłosierdzia Bożego

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 98, 99, 99a, 100.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na cele charytatywne.
  3. Dziś można uzyskać odpust zupełny za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  4. 12 kwietnia br., tj. w piątek zapraszam serdecznie wszystkich Parafian i Gości   do licznego udziału w sztafecie modlitwy o powołania.  Porządek sztafety wywieszony jest w gablocie i zamieszczony w  aktualnościach na naszej parafialnej stronie internetowej.
  5. 8 kwietnia br. przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia.
  6. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.