IV Niedziela Adwentu

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 6, 7a, 9, 11.
  2. Serdeczne Bóg zapłać zaangażowanym Radnym i wszystkim zaangażowanym parafianom oraz młodzieży, ministrantom, scholii i Panu organiście za przygotowanie pięknej dekoracji Bożonarodzeniowej.
  3. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka o godz. 24.00. Zapraszam do wspólnego kolędowania pół godz. przed pasterką. Zachęcam również do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i alkoholu. Tradycyjnie wieczorem spotykamy się z najbliższymi na wspólnej wieczerzy.
  4. Pierwszego i drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, tj. 25 i 26 grudnia br. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00.
  5. 26 grudnia przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. ½ tacy z tego dnia przeznaczona jest na Fundusz Stypendialny.
  6. Uroczystość Narodzenia Pańskiego obchodzi się przez osiem dni (Oktawa). Zachęcam do udziału.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzi się Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dzień modlitw o Świętość Małżeństw i Rodzin.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone za opłatki. Jeśli ktoś nie ma jeszcze opłatka, to można je nabyć w zakrystii.
  9. Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia br. (zaraz po świętach). Porządek kolędy zostanie podany w dniu jutrzejszym.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.