IX Niedziela Zwykła

przez admin
 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 134a, 136, 142, 144.
 2. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za zrobienie pięknych ołtarzy na Boże Ciało i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w procesji oraz ofiarowali kwiaty do kościoła i na teren wokół kościoła. 
 3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
 4. 5 czerwca br. przypada 33 rocznica utworzenia przez Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej.
 5. W czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów.
 6. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek spowiedź pół godz. przed Nabożeństwem Czerwcowym.
 8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu czerwcu jest to kwota 50 zł. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.