1. Dziękuję ks. kan dr Andrzejowi Lubowickiemu Asystentowi Generalnemu KSM za głoszone Słowo Boże podczas naszych rekolekcji.
  2. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 85, 87, 88, 90. Proszę o sprzątnięcie kościoła w środę.
  3. Dzisiaj dzień misjonarzy męczenników. Pamiętajmy w tym tygodniu o modlitwie i poście za misje.
  4. Rozpoczynamy Wielki tydzień – Triduum Paschalne w Wielki Czwartek Msza św. o godz. 17.00, w Wielki Piątek Nabożeństwo Męki Pańskiej o godz. 18.00, w Wielką Sobotę (adoracja od godz. 9.00) poświęcenie pokarmów o godz. 10.00 i 12.00. Wigilia Paschalna o godz. 19.00 – przynosimy świece. Rezurekcje o godz. 06.00.
  5. W Wielki Piątek obowiązuje post. Zaleca się także wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w Wielką Sobotę aż do Wigilii Paschalnej.
  6. Taca z Wielkiego Piątku przeznaczona jest na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego oraz miejsc świętych w Ziemi Świętej.
  7. Składam również serdeczne podziękowania za złożone ofiary na kwiaty i dekorację do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  8. Taca zebrana podczas Świąt w całości będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
  9. Zapraszam we wtorek, tj. 26 marca br. na godz. 18.00 Radnych Parafialnych i Parafian do zrobienia dekoracji Wielkanocnej.
  10. Jest jeszcze kilka baranków CARITAS w cenie 15 zł.
  11. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” oraz „Green Office Ecologic” zaprasza całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można składać przy organistówce do 26 marca br. do godz. 10.00.
  13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.