Niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły czynny udział w procesji: strażakom, dziewczynkom, które sypały kwiatki, dziewczynkom, które niosły poduszki, osobom, które niosły chorągwie, obrazy. Podziękowania składam również Służbie Liturgicznej.
  2. Dziękuję Radnym Parafialnym, Panu organiście i P. Małgosi oraz trójce dzieciaków za zrobienie dekoracji Wielkanocnej.
  3. Dziękuję również za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 91a, 94, 95, 97.
  4. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez 8 dni (Oktawa). Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.
  6. Dzisiejsza taca w całości jest przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
  7. Ofiary zebrane na Tacę w drugi dzień Świąt przeznaczone są na KUL.
  8. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą św. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
  9. W sobotę 6 kwietnia br. przypada 11 rocznica święceń biskupich Piotra Sawczuka, ordynariusza drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  10. Za tydzień w niedziele Radni będą zbierali składki miesięczne przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.