XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 60, 60a, 61a, 61b.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  3. Za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych modlimy się również w każdą niedzielę listopada – 15 minut przed Mszą św. Jak już ogłaszałem w ubiegłą niedzielę za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych będzie również odprawiona Msza św. w następującym porządku: za zmarłych z Ogrodnik 15 listopada br., za zm.  z Zagrodnik 16 listopada br.  i za zm. z Grabowca 21 listopada br.
  4. 18 listopada przypada dzień modlitwy za zmarłe osoby życia konsekrowanego, pracujące lub związane z naszą diecezją.
  5. Dziś radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Intencje mszalne na przyszły rok można zamawiać w kancelarii i zakrystii.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.