II Niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 43, 44, 46, 51.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na cele charytatywne.
  3. Dziś można uzyskać odpust zupełny za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  4. Dziś zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzinę miłosierdzia” o godz. 15.00.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na tacę w pierwszy i drugi dzień Świąt.
  6. Jeszcze raz dziękuję również wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty i dekorację do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  7. Dziękuję również serdecznie za złożoną bezimienną ofiarę z Zagrodnik na elewację plebanii.
  8. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali składki miesięczne przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.