Życzenia z okazji 25-lecia Święceń Kapłańskich Ks. Proboszcza

przez admin
Czcigodny Księże Proboszczu,
Drogi Księże Leszku, Drogi Jubilacie!

„Historia każdego powołania kapłańskiego, podobnie zresztą jak każdego powołania chrześcijańskiego, jest historią niewymownego dialogu między Bogiem a człowiekiem, między miłością Boga, który wzywa, a wolnością człowieka, który z miłością mu odpowiada „ (św. Jan Paweł II).

Jubileusz to czas dziękczynienia za wszelkie łaski, za wszystko, co pozwala wzrastać i uświęcać się w kapłańskim powołaniu i w jego realizacji.

Drogi Księże Proboszczu – dziś obchodzisz 25 lat święceń kapłańskich – z okazji tak ważnego jubileuszu w imieniu całej naszej Wspólnoty Parafialnej na kolejne lata Twej służby kapłańskiej życzymy Ci nieustannego działania Ducha Świętego.

W tym szczególnym dniu nasza wspólnota parafialna dziękuje Ci za pracę w naszej parafii, za każdą Eucharystię, spowiedź, modlitwę, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszelkie łaski, które dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana – z głębi serca dziękujemy.

Życzymy Ci drogi Księże Proboszczu, abyś zawsze pozostawał wierny Chrystusowi. Niech on obdarza Cię tymi łaskami, których potrzebujesz. Niech otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy podadzą dłoń, gdy będzie ciężkoDziękując za to, że prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem, życzymy Ci abyś szedł przez życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością. Niech dobry Bóg obdarzy Cię zdrowiem i pokojem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego, a Matka Boża ma w swej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyś dalej kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Niech twój uśmiech i pogoda ducha Drogi Księże Proboszczu nigdy nie wygaśnie.

Dziękujemy za Twą oddaną posługę na chwałę Bogu i na pożytek ludziom.  Jednocześnie pragniemy zapewnić Cię o naszej pamięci w modlitwie. Piękno kwiatów i prezentów niech wyrażą wielką wdzięczność jaką kierujemy dla Ciebie Księże Proboszczu.

Bóg zapłać Księże Proboszczu za wszystko i prosimy o błogosławieństwo na dalsze życie naszej wspólnoty. 

                                                                                                  Rada Parafialna