NIEDZIELA WIELKANOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły czynny udział w procesji: strażakom, dziewczynkom, które sypały kwiatki, dziewczynkom, które niosły poduszki, osobom, które niosły chorągwie, obrazy. Podziękowania składam również Służbie Liturgicznej.

2. Dziękuję Radnym i zaangażowanym Parafianom za zrobienie dekoracji Wielkanocnej.

3. Dziękuję również za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 37, 39, 40, 42.

4. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez 8 dni (Oktawa). Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.

6. Dzisiejsza taca w całości jest przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii (na elewacje plebanii).

7. Ofiary zebrane na Tacę w drugi dzień Świąt przeznaczone są na KUL.

8. Za tydzień w niedziele Radni będą zbierali składki miesięczne przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.