IV NIEDZIELA WIELKANOCY

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod numerami domów: 45, 47, 47a, 49 .
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę i święta po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź w pół godz. przed Mszą św. W niedzielę adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła.
  4. 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.
  5. 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana, męczennika. Dzień modlitw w intencji strażaków.
  6. Za tydzień w niedzielę taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
  7. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu maju i czerwcu będzie, to kwota 50 zł. Wszystkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na ocieplenie plebanii. Za wszystkie złożone ofiary składam z góry serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. w sobotę, tj. 6 maja br. o godz. 10.00 (kancelaria) i w niedzielę, tj. 7 maja br. po Mszy św. o godz. 11.00.
  9. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Karol Dobosz kawaler zam. Grabowiec parafia tutejsza i Justyna Karczmarczyk panna zam. Grabowiec parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
  1. Osoby, które chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński proszone są o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej 4 miesiące przed ślubem.
  3. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie przy wyjściu z kościoła i umieszczone na naszej parafialnej stronie internetowej.