V Niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodzinę, w której będzie udzielany sakrament małżeństwa.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za pomalowanie kaplicy na cmentarzu.
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu.
  4. Przypominam, że Nabożeństwo majowe jest odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz kandydatów  do bierzmowania.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne  w Drohiczynie.
  6. Dziś i za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu maju i czerwcu, tak jak już ogłaszałem w ubiegłą niedzielę będzie, to kwota 50 zł. Wszystkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na ocieplenie plebanii. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. We wtorek, tj. 9 maja zapraszam na godz. 18.00 chętnych Parafian do rozebrania dekoracji wielkanocnej.
  9. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Karol Dobosz kawaler zam. Grabowiec parafia tutejsza i Justyna Karczmarczyk panna zam. Grabowiec parafia tutejsza – zapowiedź druga.
  • Patryk Grzela kawaler zam. Grygrów parafia Wyszków i Natalia Sawicka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
  1. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie przy wyjściu z kościoła i umieszczone na naszej parafialnej stronie internetowej.