VI Niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Proszę również rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o wykoszenie trawy wokół kościoła i plebanii.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  3. W piątek pierwszy dzień Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  4. W najbliższą sobotę, tj. 20 maja w naszej parafii I Komunia św. o godz. 11.00. W piątek (19 maja) o godz. 15.00 zapraszam na spowiedź dzieci pierwszokomunijne, ich rodziny i chętnych parafian.
  5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Za dwa tygodnie rocznica I Komunii św. I rocznicę obchodzą dzieci, które uczestniczyły w 9 piątkach m-ca po I Komunii św.  Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych
  7. W najbliższą środę, tj. 17 maja po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Dziś radni zbierają miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu maju  i czerwcu, tak jak już ogłaszałem w ubiegłą niedzielę będzie, to kwota 50 zł. Wszystkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na ocieplenie plebanii. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  9. W ubiegłą niedzielę na WSD w Drohiczynie zebraliśmy 1 048 zł. Dziękuje za złożone ofiary.
  10. Za tydzień w niedzielę zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  11. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Patryk Grzela kawaler zam. Grygrów parafia Wyszków i Natalia Sawicka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga,
  • Łukasz Skibniewski, kawaler, zam. Gruszczyno parafia Stara Wieś i Karolina Nieborek panna zam. Grabowiec parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.