Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziców dzieci rocznicowych.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinie z Ogrodnik za ofiarowana farby na pomalowanie kaplicy na cmentarzu.
  3. Mamy również sponsora, który zakupi klej do styropianu na ocieplenie plebanii. Również serdecznie dziękuję.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 rocznica I Komunii św. I rocznicę obchodzą tylko dzieci, które uczestniczyły w 9 piątkach m-ca po I Komunii św.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych.
  6. Zapraszam dziś wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  7. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  8. 25 maja przypada dzień modlitw o świętość życia kapłanów.
  9. 25 maja przypada 29 rocz. śmierci Ks. Bp Władysława Jędruszuka. Polećmy Go Bogu w modlitwie.
  10. 26 maja przypada dzień matki.
  11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  12. Boże Ciało przypada 8 czerwca br. W tym roku procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku drogi nr 50:
  • 1 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 71,
  • 2 ołtarz ubierają Zagrodniki przy posesji nr 99,
  • 3 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 66,
  • 4 ołtarz ubierają rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. przy posesji nr 98.
  1. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Łukasz Skibniewski, kawaler zam. Gruszczyno parafia Stara Wieś i Karolina Nieborek panna zam. Grabowiec parafia tutejsza – zapowiedź druga,
  • Bartosz Kowalczyk kawaler zam. Zagrodniki parafia tutejsza i Milena Skrzeczkowska panna zam. Stoczek parafia Stoczek – zapowiedź pierwsza.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej. Mamy również nową fotografkę w parafii. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii. Na stronie internetowej znajdują się zdjęcia z I Komunii święte