ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KSIĘDZA PROBOSZCZA

przez admin

Czcigodny Księże Proboszczu!

Cieszymy się, że swoje kolejne urodziny obchodzisz w naszej parafii. Dziękujemy Ci za cierpliwość,  piękne kazania, śpiew liturgiczny i pogodne usposobienie. Za to, że pilnujesz byśmy nie osiedli na mieliźnie marności i bylejakości chrześcijańskiej.

Z okazji urodzin pragniemy  złożyć Ci jak najserdeczniejsze życzenia. Należą do tego oczywiście życzenia zdrowia, szczęścia oraz dalszych sukcesów. Życzymy także tej błogosławionej świadomości, że wykonujesz Księże Proboszczu to jedyne i szczególne zadanie, które Bóg wyznaczył tylko dla Księdza i które jest tak potrzebne dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Ale najbardziej życzymy Księdzu błogosławieństwa Bożego, które jest początkiem wszystkiego i bez którego człowiek nic nie może uczynić. Niech Dary Ducha Świętego spływają na Ciebie w obfitości, a Maryja darzy matczyną miłością i czułością w dalszej posłudze kapłańskiej.

                                                                           

                                                                            RADA PARAFIALNA