I Niedziela Adwentu

przez admin
 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 73, 73a, 74, 76.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy adwent – roraty w środy o godz. 17:00  i w soboty o godz. 7:00 rano – przychodzimy z lampionami. Zapraszam do licznego udziału.
 3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca- dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
 5. Dziś zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Tak jak w ubiegłym roku można je nabyć w kościele – są wyłożone przed ołtarzem MB.
 6. 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Ze względu na uroczystość tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Torby ekologiczne można składać po prawej stronie przy wyjściu z kościoła tam gdzie stoi katafalk. Bardzo serdecznie dziękuję za przyłączenie się do tej akcji.
 8. Caritas rozprowadza świece wigilijne. Do nabycia w cenie 10 zł i 20 zł.
 9. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 10. Za tydzień niedzielę (10.12) zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 11. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.