I Niedziela Adwentu

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 73, 73a, 74, 76.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy adwent – roraty w środy o godz. 17:00  i w soboty o godz. 7:00 rano – przychodzimy z lampionami. Zapraszam do licznego udziału.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca- dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
  5. Dziś zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Tak jak w ubiegłym roku można je nabyć w kościele – są wyłożone przed ołtarzem MB.
  6. 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Ze względu na uroczystość tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Torby ekologiczne można składać po prawej stronie przy wyjściu z kościoła tam gdzie stoi katafalk. Bardzo serdecznie dziękuję za przyłączenie się do tej akcji.
  8. Caritas rozprowadza świece wigilijne. Do nabycia w cenie 10 zł i 20 zł.
  9. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  10. Za tydzień niedzielę (10.12) zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.