Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziękuję serdecznie za głoszone Słowo Boże ks. Grzegorzowi Hermanowi Dyrektorowi Nadbużańskiego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Broku. Bóg zapłać również wszystkim kapłanom za posługę w konfesjonale.
  2. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 70, 70a, 71a, 72.
  3. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – Święto naszej parafii i święto patronalne WSD w Drohiczynie, KSM oraz Akcji Katolickiej. Suma odpustowa w naszej parafii o godz. 12:00.
  4. W następną niedzielę początek Adwentu i nowego roku liturgicznego. Poświęcimy opłatki. Opłatki, tak jak w roku ubiegłym, będzie można nabyć w kościele.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Spowiedź w piątek i sobotę pół godz. przed mszą św. W niedzielę po mszy św. o godz. 11:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Jak co roku Caritas naszej Diecezji organizuje akcję Od serca. Dziś można odebrać torby ekologiczne (wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła). Torby należy wypełnić artykułami spożywczymi z długim terminem ważności bądź środkami czystości. Torby należy przynieść do kościoła w następną niedzielę, tj.  3 grudnia br., aby z otrzymanych produktów przygotować paczki świąteczne dla ludzi chorych, biednych, szczególnie dzieci i rodzin dotkniętych ubóstwem, seniorom. Proszę o przyłączenie się do tego dzieła.
  7. Caritas rozprowadza również świece wigilijne. Do nabycia w cenie 10 zł i 20 zł.
  8. Za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.