I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 58, 62, 63, 64.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
  3. 22 lutego przypada Święto Katedry Świętego Piotra.
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad Gentes”.
  5. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości dziś o godz. 15.00 na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” .
  6. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.
  7. Wzorem lat ubiegłych w ramach „Jałomużny Wielkopostnej” Caristas Diecezji Drohiczyńskiej rozprowadza Skarbonki Wielkanocne. Składanie ofiar do skarbonek uczy miłości bliźniego. Zachęcam do wzięcia Skarbonek i składania do nich ofiar przez cały Wielki Post. Skarbonki należy przynieść do kościoła w Wielką Sobotę. Zebrane w ten sposób środki rozdysponowane zostaną przez Caritas. Skarbonki są wyłożone na stoliku za ławkami.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.