II Niedziela Wielkiego Postu

przez admin

 

 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 65, 66, 67, 68.
 2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę po sumie. 
 3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.
 4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad Gentes”.
 5. 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca.  W piątek spowiedź pół godz. przed Drogą Krzyżową, a w sobotę pół godz. przed Mszą Św.
 7. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 8. Powoli przygotowujemy się do obchodów Świąt Wielkanocnych i dlatego też starym zwyczajem wystawiliśmy skrzyneczkę tu przed ołtarzem, do której można wrzucać ofiary na kwiaty i dekorację do Ciemnicy i Grobu Pańskiego przez cały okres Wielkiego Postu.
 9. Do nabycia w naszej parafii baranki CARITAS w cenie 15 zł.
 10. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.