II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 65, 66, 67, 68.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.
  4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad Gentes”.
  5. 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca.  W piątek spowiedź pół godz. przed Drogą Krzyżową, a w sobotę pół godz. przed Mszą Św.
  7. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Powoli przygotowujemy się do obchodów Świąt Wielkanocnych i dlatego też starym zwyczajem wystawiliśmy skrzyneczkę tu przed ołtarzem, do której można wrzucać ofiary na kwiaty i dekorację do Ciemnicy i Grobu Pańskiego przez cały okres Wielkiego Postu.
  9. Do nabycia w naszej parafii baranki CARITAS w cenie 15 zł.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.