II Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 24, 25, 28, 29.
  2. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W najbliższą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  4. W najbliższą niedzielę obchodzimy również Dzień Babci.
  5. Dziękuję serdecznie wszystkim rodzinom za złożone ofiary na tzw. kolędę.  Jak już wcześniej wspominałem wszystkie ofiary z kolędy zostały przeznaczone na spłatę długu parafialnego związanego z ubiegłoroczną inwestycją jaką było ocieplenie plebanii i zrobienie elewacji.
  6. Podsumowanie finansów naszej parafii za ubiegły rok podam w przyszłą niedzielę.
  7. Dziś radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.