Chrzest Pański

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 21, 22, 22a, 23.
  2. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę w kwocie 1000 zł. Ofiara złożona z Ogrodnik. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. 10 stycznia br. Przypada rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego. Zachęcam do modlitwy w intencji diecezji
  5. Zakończyłem kolędę w naszej parafii. Dziękuję za miłe przyjęcie w Waszych domach i składam  serdeczne podziękowania za wszystkie złożone ofiary. Jak już wcześniej wspominałem wszystkie ofiary z kolędy zostaną przeznaczone na spłatę długu parafialnego. Kwotę jaką zebraliśmy podam w najbliższym czasie
  6. W najbliższym czasie przedstawię również sprawozdanie dot. finansów parafii za ubiegły rok.
  7. Dziś i za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.