Życzenia Noworoczne

Kolejny rok za nami. Wiemy jaki był. Na pewno dla niektórych lepszy, a dla niektórych wydawałoby się, że gorszy.

Nowy Rok 2024 – niesie ze sobą, dla nas wszystkich,  nadzieję na lepsze jutro. Jest dla nas wielką tajemnicą. Nie wiemy jednak co nas czeka, co nas w nim spotka. Jesteśmy w pełni świadomi zadań, których trzeba będzie się podjąć w nowym nadchodzącym roku. Zawsze rodzi się obawa czy podołamy temu wszystkiemu, czy nie zabraknie nam sił i zdolności.

Pragnę wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzyć szczęśliwego Nowego Roku 2024.

Choć Nowy Rok to niewiadoma to jedno jest pewne – nie jesteśmy sami, z nami jest Pan Bóg. Niech nas wszystkich wspiera, prowadzi bezpiecznymi drogami oraz chroni od zła i niebezpieczeństw.
Niech obdarza wszystkich swoim Błogosławieństwem i potrzebnymi darami, pokojem i miłością. Niech Matka Boża otacza nasz wszystkich płaszczem swojej opieki.

KS. PROBOSZCZ I RADA PARAFIALNA