IV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 40, 41, 41a, 42.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.
  3. 2 lutego (piątek) obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przynosimy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione podczas Mszy Św. Taca zbierana w Święto Ofiarowania Pańskiego przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. tego dnia w naszej parafii będą odprawione o godz. 9.00 i 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą Św. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę, tj. 3 lutego zapraszam na godz. 10.00 chętnych Parafian i młodzież do rozebrania dekoracji bożonarodzeniowej.
  6. Za tydzień w niedzielę Radni zbiorą miesięczne składki na rzecz parafii przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.