V Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 43, 44a, 47a, 50.
  2. Serdeczne Bóg zapłać Radnym i wszystkim zaangażowanym Parafianom, ministrantom i Scholi, dzieciom i młodzieży za rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego.
  5. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni zbiorą miesięczne składki na rzecz parafii przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.