Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziców dzieci rocznicowych.
  2. Nabożeństwo majowe i czerwcowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  3. Rozpoczynamy biały tydzień zapraszam wszystkie dzieci I komunijne. Obecność obowiązkowa.
  4. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  5. Dziś obchodzimy Dzień Matki. I z tej racji wszystkim mamom życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiego dobra.
  6. W przyszłą niedzielę, tj. 2 czerwca w naszej parafii o godz. 11.00 rocznica I Komunii św.
  7. W czwartek przypada Boże Ciało. Pierwsza Msza św. tego dnia o godz. 09.00, a druga Msza św. po procesji. I jak już wcześniej ogłaszałem w tym roku procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku szkoły:
  • 1 ołtarz ubierają Zagrodniki przy Krzyżu na placu kościelnym,
  • 2 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 34,
  • 3 ołtarz ubierają rodzice dzieci pierwszokomunijnych przy posesji nr 41a,
  • 4 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 25.

Zachęcam również do licznego i aktywnego udziału w procesji: dziewczynki do sypania kwiatków, niesienia poduszek, chłopców do niesienia różańca, strażaków, młodzież.

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W sobotę spowiedź pół godz. przed Nabożeństwem Czerwcowym. W niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
  2. 1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka.
  3. Za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu czerwcu jest to kwota 50 zł. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.