Życzenia urodzinowe dla Ks. Proboszcza

przez admin

 

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia urodzinowe dla księdza

Czcigodny Księże Proboszczu!

Po raz kolejny obchodzisz swoje urodziny w naszej parafii. Jest to okazja do podziękowań. Dlatego też dziękujemy Ci Księże Proboszczu za cierpliwość do nas, za pogodne usposobienie, za kazania do nas kierowane i za śpiew liturgiczny. Za to, że pilnujesz byśmy nie osiedli na mieliźnie marności i bylejakości chrześcijańskiej.
Z okazji urodzin pragniemy  złożyć Ci również najserdeczniejsze życzenia. Należą do tego oczywiście życzenia zdrowia, szczęścia oraz życzenia dalszych sukcesów. Życzymy także tej błogosławionej świadomości, że wykonujesz Księże Proboszczu to jedyne i szczególne zadanie, które Bóg wyznaczył tylko dla Księdza i które jest tak potrzebne dla całej naszej wspólnoty parafialnej.
Ale najbardziej życzymy Księdzu Proboszczowi błogosławieństwa Bożego, które jest początkiem wszystkiego i bez którego człowiek nic nie może uczynić. Niech Dary Ducha Świętego spływają na Ciebie w obfitości, a Maryja darzy matczyną miłością i czułością w dalszej posłudze kapłańskiej.

Chciałbym Wam powiedzieć, że zawsze lubię patrzeć na wschodzące słońce (…) podczas wschodu słońca coraz wspanialszy staje się świat, domy, mieszkania, a także nasze życie. Wszystko staje się cieplejsze (…). Każdy człowiek, każde dziecko jest słońcem, które wschodzi” Jan Paweł II. 

Do życzeń dołączmy również duchowy prezent w postaci modlitwy.

                                                                                                 RADA PARAFIALNA