Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Dzisiaj za odmówienie hymnu „O stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
  3. Zapraszam dziś wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  4. Jutro Uroczystość NMP, Matki kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  8. W przyszłą niedzielę, tj. 26 maja w naszej parafii I Komunia św. o godz. 11.00. W piątek (24 maja) o godz. 15.00 zapraszam na spowiedź dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, ich rodziny i chętnych parafian.
  9. 25 maja przypada dzień modlitw o świętość życia kapłanów i 30 rocz. śmierci Ks. Bp Władysława Jędruszuka. Polećmy Go Bogu w modlitwie.
  10. Za tydzień będzie obchodzony Dzień Matki.
  11. Boże Ciało przypada 30 maja br. W tym roku procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku szkoły:
  • 1 ołtarz ubierają Zagrodniki przy Krzyżu na placu kościelnym,
  • 2 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 34,
  • 3 ołtarz ubierają rodzice dzieci pierwszokomunijnych przy posesji nr 41a,
  • 4 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 25.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.