V Niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 113, 115, 117a, 119.
  2. Przypominam, że zaraz po Mszy św. jest spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Obecność obowiązkowa.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę i święta po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rocznicowe.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą św. W niedzielę adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła.
  5. 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. 2 maja dzień flagi RP.
  7. 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana, męczennika. Dzień modlitw w intencji strażaków.
  8. Za tydzień w niedzielę taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
  9. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.
  10. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Łukasz Drozd kawaler zam. Zagrodniki parafia tutejsza i Anna Uziębło panna zam. Kołodziąż parafia Sadowne – zapowiedź druga.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.