X Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 56, 57a,59, 61.
  2. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za zrobienie pięknych ołtarzy na Boże Ciało i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w procesji oraz ofiarowali kwiaty do kościoła i na teren wokół kościoła.
  3. W czwartek 15 czerwca przypada zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. W piątek 16 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dziś Radni zbierają miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu czerwcu jest to kwota 50 zł. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać (rozpoczęliśmy już wstępne prace remontowe przy plebanii).
  6. Za tydzień w niedzielę, tj. 18 czerwca br. po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania i kandydatów do bierzmowania.
  7. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Konrad Wojciechowski kawaler zam. Sadowne parafia św. Jana Chrzciciela Sadowne i Aleksandra Damętka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga.
  1. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela oraz kwartalnik Niedziela.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.