Uroczystość Najświętszej Trójcy

przez admin
 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 51a, 53, 54, 55.
 2. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
 3. Jutro 32 rocznica utworzenia przez Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej.
 4. 10 czerwca przypada 24 rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Św. Jana Pawła II w Drohiczynie.
 5. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału. Obecność obowiązkowa kandydatów do bierzmowania.
 6. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu czerwcu jest to kwota 50 zł. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 7. Boże Ciało przypada 8 czerwca br. I jak ogłaszałem juzwcześniej w tym roku procesja Bożego Ciała odbędzie się w kierunku drogi nr 50:
 • 1 ołtarz ubierają Ogrodniki przy posesji nr 71,
 • 2 ołtarz ubierają Zagrodniki przy posesji nr 99,
 • 3 ołtarz ubiera Grabowiec przy posesji nr 66,
 • 4 ołtarz ubierają rodzice dzieci pierwszokomunijnych przy posesji nr 98.

Zachęcam również do licznego i aktywnego udziału w procesji: dziewczynki do sypania kwiatków, niesienia poduszek, chłopców do niesienia różańca strażaków, młodzież.

Następna Msza św. w czwartek po Procesji Bożego Ciała.

 1. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
 • Konrad Wojciechowski kawaler zam. Sadowne parafia św. Jana Chrzciciela Sadowne i Aleksandra Damętka panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
 1. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej