XI Niedziela Zywkła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 151, 152, 154, 156.
  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału.
  3. Zapraszam dziś wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  4. Diecezja Drohiczyńska w dniach 15-22 czerwca 2024 r. przeżywa peregrynację relikwii i obrazu bł. Rodziny Ulmów w ramach ogólnopolskiej peregrynacji, rozpoczętej 24 września 2023 r. Zamysłem KEP i Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin jest umocnienie wiary w każdej rodzinie przez obecność błogosławionej Rodziny oraz przypomnienie pierwszego powołania chrześcijanina, którym jest świętość. Ksiądz Dziekan Józef Poskrobko zaprasza serdecznie wszystkich parafian parafii Ogrodniki na peregrynację relikwii w dniach 19-20 czerwca do Prostyni. W środę 19 czerwca o godz. 18.00  nastąpi powitanie relikwii, a w czwartek  20 czerwca od godz. 13.00 do 14.00 nastąpi adoracja relikwii i czuwanie modlitewne przez naszą parafię. Szczegółowy program wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.
  5. Duszpasterstwo Wspólnot Maryjnych zaprasza członków Kół Różańcowych i wszystkich chętnych w dniu 22 czerwca do parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie na  ostatni dzień  sztafety modlitwy o powołania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 Mszą św. a zakończy Apelem Jasnogórskim.
  6. 23 czerwca przypada dzień modlitwy w intencji ojców.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.