XII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 157, 158a, 159,159a.
  2. Dziś przypada dzień modlitwy w intencji ojców. Wszystkim ojcom życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.
  3. 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu przypada również dzień imienin J.E.Ks.Bpa dra Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  5. W przyszłą niedzielę zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.
  6. Rozpoczął się czas wakacji. Życzę wszystkim spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.