XIII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 159b, 159g, 159h, 160.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Radnym Parafialnym za wykoszenie trawy i zrobienie porządku wokół kościoła i plebanii. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję również rodzinie z Ogrodnik za zasponsorowanie obrazu do naszej świątyni bł. Rodziny Ulmów.
  4. W ostatnim czasie odbyły się wybory na sołtysa we wsi Ogrodniki i Zagrodniki. Gratulujemy nowym sołtysom P. Kazimierzowi Wróblewskiemu i P. Zuzannie Bańskiej wygranej oraz Radom Sołeckim.
  5. Dzisiaj zakończenie Nabożeństwa Czerwcowego.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed mszą św. W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.