XIV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Ogrodnikach pod nr domów: 160a, 161, 161b, 186.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  3. Dziś i za tydzień w niedzielę  Radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. W miesiącu lipcu jest to kwota 50 zł. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. W środę przypada 30 rocz. święceń biskupich seniora Antoniego Dydycza. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  6. W najbliższym tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz. 16.00 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.