XIII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 67, 69, 73, 75.
  2. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek spowiedź pół godz. przed Mszą św.
  4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  5. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni będą zbierali miesięczne składki.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Proszę o skoszenie trawy w tym tygodniu na cmentarzu i wokół cmentarza – może ktoś się znajdzie chętny.
  7. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Cezary Rospara kawaler zam. Drgicz parafia Stoczek i Kinga Telak panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.