XIV Niedziela Zwykła

9 LIPCA 2023 r.

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 76, 77, 77a, 79.
  2. Dziękuję bardzo za skoszenie trawy na cmentarzu mieszkańcom wsi Zagrodniki.
  3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  4. Dziś Radni będą zbierają miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Został także wykonany przegląd organów, mały remont i ich nastrojenie. Znaleźli się sponsorzy (Pan organista i ks. Proboszcz). Bardzo dziękuję Panu organiście.
  6. W ubiegłą niedzielę na tacę zebraliśmy 1060 zł. Dziękuję bardzo serdecznie za złożone ofiary.
  7. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Kamil Drozd kawaler zam. Zagrodniki parafia tutejsza i Urszula Uziębło panna zam. Kołodziąż Rybie parafia Sadowne – zapowiedź pierwsza.
  • Cezary Rospara kawaler zam. Drgicz parafia Stoczek i Kinga Telak panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.